Park İasos Sitesi

Hakkımızda

Park İasos Sitesi Güllük Körfezinin muhteşem manzarasına hakim bölgede kurulu olup Güllük şehir merkezine 10 dakika yürüyüş mesafesinde ayrıca Bodrum-Milas Havaalanına yalnızca 8 km, Bodrum şehir merkezine ise 35 km. uzaklıktadır.

KONUM; Güllük Türkiye'nin güney batısında Ege Bölgesi'nin güneyinde Muğla ilinin Milas ilçesine bağlı şirin sahil beldesidir.

Milas - Bodrum kara yolunun 16.km sindeki sapaktan sağa dönüp 8 km daha yol aldığınızda, güneşin ya da ay ışığının yakamozlar oluşturduğu Güllük körfezini kuşatan bembeyaz evler ve yemyeşil doğasıyla Güllük sizi karşılar.

ULAŞIM; Deniz, Kara, Hava yolunun hangisini tercih ederseniz Güllük' ulaşabilirsiniz. Çok sayıda yat ve tekneyi barındırma kapasitesine sahip limanıyla denizden;  8 km uzaktaki Milas-Bodrum Havaalanından hava yoluyla, gerek otobüs şirketleri gerekse özel aracınızla kara yolundan beldeye ulaşım olanaklarına sahipsiniz. Ayrıca Güllük-Milas, Güllük-Bodrum arasında düzenli olarak yapılan minibüs taşımacılığından ve taksilerden günlük seyahatleriniz için yararlanabilirsiniz.


Park İasos Sitesi